Balandžio 26-osios savaitgaliui nieko neplanuok, o jei jau suplanavai- pakeisk planus: išsiprašyk iš darbo, atidėk rūpesčius ir t.t. Nes mes turėsime gerą savaitgalį, prie kurio scenarijaus prisidėti gali ir Tu. Juk pavasaris.

Visas susijusias naujienas rasi čia ir tik čia.

O planas toks:
*Pradedame pramogauti jau penktadienį (Balandžio 25), pagal norus, orus bei galimybes vykstame prie jūros, į gamtą ar pažaisti boulingą, pool, stalo žaidimą ar ką kitą (priklauso nuo aplinkybių).
*Šeštadienį po piet priklusomai nuo oro vykstame į gamtą papiknikauti, pažaisti kamuoliu ar pan.
*Kulminacija šeštadienio vakaras: mini party- pratęsimas pas mane. Užkandžiai, diskoteka ir teminis vakaras. Tiksli pabaiga nenumatyta. Koks bus sekmadienis priklausys nuo mūsų pačių.
*Visada gali tikėtis staigmenų (teigiamų) ir kad viskas nukryps nuo plano.
*Pagrindis veiksmas ir teminis party- Balandžio 26-ą nuo 17 val. Visa kita tik papildomos pramogos.

Jei nori dalyvauti, tai:
*Turi paspausti "Dalyvauju", užpildyti mini anketą (taip žinosiu kas dalyvaus), joje pasiūlyti idėjų, pageidavimų, lūkesčių pramogoms visam savaitgaliui. Į visas nuomones bus atsižvelgta.
*Pasiruošti teminiam vakarui, kurio tema: mėgstamiausias ar patinkantis filmo, kompiuterinio žaidimo herojus ar herojė. Tai turi būti tik virtualiame pasaulyje egzistuojantis personažas. Taip pat galima apsirengti ir kaip mėgstamiausio herojaus gerbėjas, pvz.: Betmeno gerbėjas apsirengtų juodai geltonais rūbais. Geriausio ir originaliausio laukia prizas. Beabejo tai daryti neprivaloma ir dalyvauti galima betkokiu atveju.
*Dovanų pirkti nereikia.
*Party bus nedidelis ir tikrai nebus masės žmonių bei kalnų mišrainės.

Jei apsisprendei- spausk:

DalyvaujuNedalyvauju

 

 

 

 

Gimtadienis balandžio 26


 

 

Kontaktai

Tomas Kazlauskas
Mob. tel. 867191739
Skype: santomazo (Tomazzo)