Iki gimtadienio party liko:

 

Gimtadienis balandžio 26


 

Jei jau esi čia, vadinasi gavai kvietimą ir jau žinai, kad balandžio 26 dieną, 26 gimtadienis ir Tu privalai ten būti kartu su manimi (pasiimti išeiginę darbe ar pabėgti iš mokslų. Be abejo spėsi ir po darbo). Šventė prasidės nuo smagios kelionės ir baigsis gražią, pavasarišką šeštadienio popietę. Puiki proga po darbų, mokslų ir šiaip gyvenimo rutinos- vėl gerai pašvęsti, atsipalaiduoti, atgauti fizines ir dvasines jėgas, pabūti geroje kompanijoje ir nuošalioje aplinkoje.

Pirtyje be pačios pirties Tavęs lauks daugybė privalumų ir malonumų: daug erdvės, dušas, šildomas, masažinis- burbuliuojantis baseinas, miegamos lovos, šildomos grindys, šaldytuvas, šašlykinė, mini virtuvėlė, garso aparatūra (gali prigriebti pc su muzika pajungimui prie jos), automobilių aikštelė, wc ir žinoma gera nuotaika bei smagi kompanija.

Vyksime visi kartu- tad nepaklysi. O ruoštis pradėk iš anksto. Jei nepraneši apie savo dalyvavimą- laikysiu atsakymą neigiamu. Teigiamą atsakymą pranėšk likus mažiausiai savaitei iki vaakrėlio (galutinė data Balandžio 20), neigiamo atsakymo pranešti nereikia.

 

Svečio atmintinė


Ką pasiimti?
*Pirties reikmenys (glaudės/maudymukas, šlepetės, pirties kepurė, rankšluostis, dušo želė, šampūnas, muilas, kiti higienos reikmenys), atsarginiai rūbai (apatiniai) bei batai. Taip pat pirties aliejai ar pan.
*Maistas ir gėrimai (Sau ko nori ir kiek nori. Kas tai- nesvarbu).
*Vienkartiniai indai (stiklinės, bokalai, stikliukai, lėkštės, valgymo įrankiai).
*Gera nuotaika (pats svarbiausias iš išvardintų punktų).
*Galima pasiimti patalynę arba miegmaišį.
*Kiti daiktai (kompiuteris muzikai, fotoaparatas, video kamera, iešmai šašlykams, kamuolys, raketės ir kt.).


Kaip nuvyksime?
Vyksime automobiliais. Jei gali – pasiimk automobilį.

Kiek kainuos?
*Pirties kaina priklausys nuo dalyvaujančių skaičiaus (brangu nebus).
*Kelionės išlaidoms siūlome susimesti (bus pigiau), t.y. tartis su konkretaus automobilio vairuotoju, o vairuotojui su keleiviais.
*Maisto ir gėrimų išlaidos priklauso nuo Tavęs.

Ką nupirkti dovanų?
Dovanų pirkti nereikia. Didžiausia ir geriausia dovana- Tavo dalyvavimas. Tradiciškai išlaidas, kurias galimai panaudotum dovanoms- panaudosime surengti šventei, t.y. metimasis ant pirties + maistas, gėrimai.

Kodėl nesimetame bendrai ant maisto ir gėrimų?
Tai daryti yra netikslinga, nes žmonės valgo ir geria nevienodai, skoniai taip pat skiriasi, tad suvalgius vieną sumuštinį per visą vakarą mokėti kaip už didelę picą yra neprotinga. Visi pasiima sau kas ko nori ir kiek nori. O dalintis ar ne, kiekvieno reikalas. Iki šiol nebuvo blogai, nebus ir šįkart.

Kodėl turiu sakyti TAIP?
Tai puiki proga gerai praleisi laiką, susirasti draugų, pailsėti po darbų, nuo miesto ir rutinos. Be to tai puiki proga bent kartą metuose pabūti visiems kartu.

Penktadienis, hm.. Ar galiu atvykti vėliau?
Žinoma! informuok apie tai iš anksto ir jei reikės bus galima paimti Tave iš Kretingos (Kartena nuo jos nelabai toli), nes būtent į Kretingą iš Klaipėdos autobusų stoties dažnai važiuoja autobusai ir mikriukai. Jei vyksi savarankiškai, tai adresas: Naujoji Gintarų g. 20, Kartena, Kretingos raj. Būtinai turėk su savimi pakrautą, veikiantį telefoną.

Kur ir kada susitinkam?
Balandžio 26d., penktadienį, 18.00 val., Varpų 6-30, Klaipėda. Atvykstant jau turėk viską su savimi, kas išvardinta aukščiau (į parduotuvę nevažiuosime, tad turėk viską iš anksto).

Kokie kontaktai?

Tomas Kazlauskas
Mob. tel. 867191739
Skype: santomazo (Tomazzo)

Daugiau info apie pirčių malonumus gali paskaityti čia: pirtis.lt

Svečio atmintinę atsisiųsti gali čia: Svečio atmintinė